Nieuws

Route2school Analyse

Op 24 januari 2019 stelden we de resultaten van de bevraging rond mobiliteitsknelpunten en schoolroutes voor in Lebbeke. Presentatie van de input voor onze school: zie attachments. De voorlopige, digitale schoolroutekaart is zichtbaar via deze link. De scholen staan niet aangeduid a.d.h.v. een pointer. Dit zal wel zo zijn op de definitieve kaart. De pointers met vlaggetje zijn de knelpunten die jullie aangegeven hebben tijdens de vergadering die zeker op de schoolroutekaart dienen te komen. De weerhouden routes, met verschillende kleursegmenten, zijn tevens zichtbaar. Dit kan uiteraard nog aangevuld, gewijzigd... worden. Gelieve alle opmerkingen op deze kaart te verzamelen (doorsturen naar de directeur) en gebundeld te versturen vóór 22 maart 2019 naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Nadien wordt er -in wisselwerking met de gemeente, de provincie en Route2School- hard gewerkt om niet alleen de routes te verfijnen, maar ook om eventueel bijkomende zaken toe te voegen alsook bijkomende informatie te plaatsen bij de verschillende meldingen. Van zodra de definitieve, digitale, versie beschikbaar is zal u daarover geïnformeerd worden. Alvast van harte dank voor de medewerking.

 

 

 

 

 

 

 

Afdrukken E-mailadres

Contact Other

Contacteer ons
Kapellenstraat 43
9280 Denderbelle
Oost-Vlaanderen

Telefoon:

052/41-09-64

0496/08-11-12