Nieuws

Taartenslag 2019

Een mooie en vooral lekkere traditie die wij in eer houden : de TAARTENSLAG. Die valt dit jaar op 8 februari 2019. Wij bieden opnieuw ovenverse frangipanetaarten aan, rijsttaarten, kriekentaarten en flantaarten tegen een prijs van €8. Onze taartenslag is een hele organisatie. U begrijpt dat wij er een beetje op rekenen dat ook papa en mama een oogje in het zeil houden en misschien zelfs mee de taartenverkoop stimuleren.Belangrijk :  de bestellingen komen ten laatste op school toe op maandag 4 februari 2019. Jullie kunnen de taarten afhalen op vrijdag 8 februari vanaf 12 uur en tot 17u30. De winst van de taartenslag gaat integraal terug  naar de kinderen. Dit jaar betalen we met de opbrengst de bus voor de jaarlijkse uitstap voor de kleuters en de betalende activiteiten tijdens de openluchtklassen van 13 tot 15 maart 2019 (bezoek grotten, gidsenwandelingen en wildcraft). Duidelijk de  motivatie om er een goede actie van te maken. Wij weten dat wij mogen rekenen op de inzet van onze leerlingen en op de hulp van de papa’s en de mama’s. Alvast onze hartelijke dank en smakelijk!

Afdrukken E-mailadres

Contact Other

Contacteer ons
Kapellenstraat 43
9280 Denderbelle
Oost-Vlaanderen

Telefoon:

052/41-09-64

0496/08-11-12